pronájem plošin, práce ve výškách, elektropráce
Loading
Zajistíme veškeré práce ve výšce, pronájem plošin, elektropráce atd.
Náš oficiální Blog Twitter

Inzerce partnerů


reklama
Asi každý již někdy přemýšlel o svém vlastním bazénu. Je tu určitě úžasná záležitost mít k dispozici dostatek vody kdykoli se Vám zachce. Bohužel ne každý má tolik prostoru aby si svůj vysněný bazén mohl pořídit. Kdo však tuto etapu má již za sebou mohl by řešit další věc a to je zastřešení. Výhody zastřešení bazénů, je několik. Zmíním ty hlavní: Koupací sezóna se Vám prodlouží o několik měsíců. Můžete se koupat v bazénu i v nepříznivém počasí. Chrání Váš bazén před nečistotami a tím šetří Vaše peníze i čas potřebný na údržbu vody.


Pro mnohé domácnosti je služba hodinový manžel, bezesporu, ohromným přínosem. Jsme v dnešní uspěchané době natolik vytížení, že na drobné domácí opravy nezbývá čas. Určitě to znáte. Obraz, či polička leží na zemi už půl roku, kohoutek kape možná několik let. Možná by to chtělo celkovou rekonstrukci koupelny. Pověsit lustr, posekat trávník, opravit plot. Je toho ještě hodně, co by jsme mohli vyjmenovat. A přitom je to tak jednoduché zavolat si svého hodinového manžela, který na zavolání, rychle a kvalitně vše udělá. Tak proč do toho nejít?


Čističky vzduchu. čistota ovzduší ve kterém žijeme a pracujeme je pro náš zdravotní stav zásadní, o tom není sporu. Proč však například stále pracujeme v zakouřeném prostředí, když i malé dítě ví, že kouř škodí i nekuřákům. Doporučujeme si zlepšit životní prostředí když to jde. Čističky vzduchu Activtek jsou k mu vyvinuté.

exchange v prague

Tisk letáků Levné letáky od 0,70Kč. Letáky jsme schopni vyrobit do 24hodin. Kontaktujte nás.


Serv